ACM SERWIS Serwis Sprężarek Śrubowych Poznań

Katalog produktów:
Sprężarka Śrubowa Wielkopolska Sprężarka Śrubowa Wielkopolska To taki rodzaj sprężarki, w której sprężanie gazu spowodowane jest zmniejszaniem się przestrzeni pomiędzy pracującymi śrubami od otworów ssawnych do otworów tłocznych. Wartość sprężu w tego typu sprężarkach zależy od jej konstrukcji. Sprawność elementu sprężającego zależy w dużej mierze od uzyskania ... (czytaj więcej)
Sprężarki Śrubowe Używane Poznań Sprężarki Śrubowe Używane Poznań Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych urządzeń. Na urządzenia używane udzielamy gwarancji. Firma ACM SERWIS zajmuje się naprawą sprężarek śrubowych i osuszaczy różnych producentów, takich jak Atlas Copco , Kaeser , Alup , Boge , Mark , Gardner Denver i innych. Celem naszym jest nie tylko serwis lecz szeroko pojęta ... (czytaj więcej)
Części Do Sprężarek Poznań Części Do Sprężarek Poznań Sprzedajemy pełne urządzenia sprężarkowe, nowe i używane, a także części do sprężarek, w tym filtry do sprężarek. Zapewniamy profesjonalną obsługę popartą 20-letnim doświadczeniem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny na materiały eksploatacyjne i części zamienne.Celem naszym jest nie tylko serwis l ... (czytaj więcej)
adres

ul. os. Zwycięstwa 24/19
61-651 POZNAŃ
wielkopolskie

phone

Zadzwoń do nas!